7 Gün 24 Saat ulaşabileceğiniz telefonlarımız
İstanbul Merkez
:
0216 383 10 90 pbx
İzmir Şube
:
0232 330 81 24 pbx
Levent Şube
:
0212 264 13 92 pbx

.::EVDEN EVE NAKLİYAT::.

Firmamız EGETUR Nakliyat, evden eve nakliyat konusunda uzman ve tecrübeli personel kadrosu ve kullandığı en iyi paketleme malzemeleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Amacımız tüm nakliye organizasyonlarında olduğu gibi müşterilerimize çözüm ortağı olarak evden eve nakliyat sektörüne yepyeni bir boyut getirmek. Evden eve taşımacılık sektöründe yaşanan sorunları göz önünde bulundurduğunuzda firmamız bunların aksine sizlere en iyi hizmeti sunmayı vaad etmektedir. Tüm nakliye işlemlerimiz belli bir program ve planlama yapılarak gerçekleşir.

Bu planlama ile eşyalarınız taşıma öncesi uzman eksper çalışanımız tarafından yerinde tespit edilir. Tespit sonucu taşıma günü eşyalarınızın hangi araç ile taşınacağı, eşyalarınızın taşınması için kaç personelin görev alacağı ve gerekli olan tüm paketleme malzemeleri belirlenir. Böylelikle sağlıklı bir taşınmanın gerçekleşmesi için gerekli tüm önlemler alınmış oluyor.

Eksper çalışanımız aynı zamanda eşyalarınızın taşınma maliyetini de belirlemektedir. Yapılan fiyatlandırma eşyanın hacmi, taşınacak noktalar arası mesafe, kat pozisyonları ve asansör olup olmadığını göz önünde bulundurularak yapılır. Taşıma maliyetlerimizi yaptığımız teknolojik yatırımlar sayesinde mümkün olduğunca minimum seviyeye indirmekteyiz. 

Eksper ayrıca ekipte çalışacak özel donanımlı eleman sayısını da belirler.(marangoz tesisatçı)

Evden eve nakliyatın en hassas konularından birisi paketlemedir. Paketlemede kullanılacak malzeme ve eşyanın cinsine göre paketlenmesi hasarsız taşımanın ilk kuralıdır.

EGE TUR Evden Eve Nakliyat olarak büyük parça eşyaların paketlenmesinde baloncuklu naylon adını verdiğimiz malzemeden kullanmaktayız. Hiçbir şekilde battaniye ile paketlenme işlemi uygulanmamaktadır.

Fotoğrafların büyük halini görmek için lütfen üzerlerine tıklayınız...

 

Gardolap içerisinde bulunan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut özel askılı elbise dolapları ile taşınması yapılır.

Diğer tüm küçük eşyalarınız (Vazo, porselen, tabak) beyaz kağıda sarılır ve son olarak karton kolilere yerleştirilir.

Evinizde temizliğe en çok önem verdiğiniz yatak, baza ve benzeri kirlenme riski oluşabilecek eşyalarınız yine kullanmış olduğumuz ve son derece temiz olan baloncuklu naylonlarla paketlenir.

EGE TUR olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarını kendi eşyamızmış gibi görerek maksimum özen ve minimum hatayla taşımalarınız gerçekleşmektedir. Evinizde bulunan kırılma ve çizilme riski olan eski ya da yeni fark etmeksizin tüm eşyalarınız paketlenir. Hiçbir eşyanız paketlenmeden araca yüklenmemektedir.

 
 
 

BEYAZ EŞYALAR

Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra kraft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenir.

ELEKTRONİK EŞYALAR

Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekimiz tarafından kraft kağıtlı havalı naylon, beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir.

ANTİKA,SERAMİK,PORSELEN,RESİM,YAĞLI BOYA TABLO

Bu tip değeri yüksek eşyalarınız özel ambalaj malzemeleriyle paketlenip mukavemeti yüksek özel kolilere konulup taşınmaya hazır hale getirilir.

Evden eve nakliyat la birlikte Depolama, Gümrükleme ve Parsiyel taşıma dallarında da hizmet vermekteyiz


                                                                                                                     Ege Tur Evden Eve Nakliyat Ltd. Şti.
                                                                                                                    
Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.